Sivilcelerden Nasıl Kurtuluruz ? Evde Sivilce Maskesi -1Herkese kucak dolusu sevgiler, biraz ara verdim biliyorum ama dopdolu yeni bilgilerle karşınızdayım. Bu arada facebook sayfamızıda yayına soktuk ve çok kısa sürede ulaştığımız takipçi sayısı için hepinize çok teşekkür ederim.

Şimdi bugün sizlere sivilcelerimizden nasıl kurtuluruz ve evde sivilcelerimiz için yapabileceğiniz maske tarifi vereceğim. Yalnız öncelikle şunu belirtmekte yarar var her sivilce yüzeysel birşey değildir bazı sağlık problemlerinden kaynaklanıyor olabilir yahut her cilt tipinin vereceğim maskeye aynı tepkiyi göstermesini bekleyemeyiz. Bunun için eğer kronik sivilce problemi yaşıyorsanız lütfen öncelikle doktorunuza görünün. Ayrıca bu maske ayda 1-2 kez yapılması gereken bir maske lütfen daha fazla yapmayın .Hem cilt alışmış olur hemde herşeyn fazlası zarar :) bir uyarı daha yapayım sivilcelerimizi ASLA sıkıp patlatmıyoruz !
Aspirin maskesinin faydası nedir ?Aspirin içerisinde bulunan salsilik asit sivilce ve leke tedavisinde kullanılmaktadır bunu bir çok markada görmüşsünüzdür.Oyuzden sivilcelerimizden kurtulmak için aspirin bize bu noktada çok yardımcı olucaktır.Şimdi geçelim tarifimize ;


Gerekli Malzemeler ;
  • 4 adet normal Asprin 
  • 3-4 damla limon suyu
  • 1 çay kaşığı organik bal 
  • Karışımı hazırlayacağımız kab ve karıtırıcı çubuk 
Evet malzemelerimizi hazır ettikden sonra aspirinimizi bir havan yahut tahta yardımıyla iyice eziyoruz. Ve hepsini karıştırıyoruz. Önceden yıkayıp temilediğimiz cildimize uygulayıp 20 dk beklediken sonra hiç bir artık kalmayıncaya dek yıkıyoruz. Tonik ve nemlendiricimizle bakımımızı tamamlıyoruz.Sivicelerinizin silikleştiğini göreceksiniz.Bu maskeyle ilgili herhangi bir sorunuzu yorum kutuna yazarak yada kokosilehersey@gmail.com adresine mail atarak sorabiliriniz.

SİVİLCELERE KESİN ÇÖZÜM ! BU YAZIYI HAZIRLADIKDAN SONRA DENEDİĞİM YENİ TARİFİ OKUMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN !


Etiketler: Sivilcelerden nasıl kurtuluruz ?, evde sivilce maskesi ;doğal sivilce maskesi , sivilcelere doğal çözüm , sivilceleri nasıl geçiririz, sivilce problemi olanlar, sivilceden kurtulma yolları , sivilce maskesi tarfileri, nasıl ,sivilce,aspirin maskesi nasıl yapılır, sivilcelere asprin maskesi , sivilcelere aspirin bal maskesi,bal maskesi,sivilcelere bal maskesi,aspirin bal maskesi tarifi,aspirin maskesi tarifi,bal maskesi tarifi

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Copyright © 2009 Kokos ile Moda All rights reserved.
Converted To Blogger Template by Anshul Theme By- WooThemes