Oriflame Online Sipariş / Oriflame İnternetten Siparişfree glitter text and family website at FamilyLobby.com
Katoloğu İncelemek İçin Resme Tıklayın

Oriflame Online Katalog - İnternet Kataloğu


Oriflame Online Katalog - İnternet Kataloğu

 Selam değerli okuyucularım, bu yazımda sizlere Oriflame Şubat 2014 Kataloğundan ve içindeki indirimlerden bahsedeceğim. Sizler için her ay oriflame kataloğunun içerisindeki en beğendiğim ürünleri seçeceğim ve tanıtacağım. Ayrıca kataloğu görüntüleyebilir ve mesaj kısmından, mail adresimden yada aşağıdaki formdan bana ulaşarak oriflame online ürün siparişi verebilirsiniz. Oriflame Şubat 2014 kataloğunun en beğendiğim ürünlerine geçecek olursam,

 1) Oriflame HyperStrech XL Mascara

 4 mm uzunluğundaki özel kılları ile takma kiprik etkisi yarattığını idda ediyor. Başarılı olduğuna inanmamın nedeni kıl yapısı. Tanıdım fiyatıyla 12,90 TL talip olabilirsiniz.

 2) Oriflame Beauty Studio Krem Allık, Beauty Primer, Sıkıştırılmış Pudra ve Makyaj Fırçası
  Öncelikle krem allıkların renklerine bayıldım, uygulaması ve ciltte durması çok kolay oluyuyor. Sıkıştırılmış pudra ve primer makyaj için kusursuz bir görünüm sağlıyor. Özellikle makyaj fırsaçı göz altlarınıza uygulayacağınız toz kapatıcılar, pudra ve hatta allıklar için banko bir ürün . Allık Fiyatı 12,90 TL, Pudra 16,90 ve Fırça 12,90 TL.

3) Oriflame Lip Impact Kalem Ruj, Lip Spa Terapi Dudak Balmı, Colour Drop Ruj Oriflame Lip Impact Kalem Ruj
Bence bu kalem rujlar Clinique nin kalın kalem rujlarının birebir aynısı. Özellikle rujunu taşıranların rahatlıkla kullanabileceği bir ürün. Üstelik taşımasıda çok kolay. Lip Spa Therapy Dudak Balmı ise özellikle yazları favoriniz olacak bir ürün, Clour Drop Ruj özellikle avrupa bloggerları arasında fırtınalar estiren bir ruj damla şeklini kaybetmeyen yapısı kremsi nemlendirici özelliği ve kalıcılığı ile kullananların %91 inin olumlu görüşlerini almış ve özellikle renk skalasa çok başarılı.
Kalem Rujlar 14,90 TL
Lip Spa Ruj 9,90 TL
Drop Rujlar 14,90 TL

4) Oriflame Very Me Doğal Nemlendirici Jel

 Özellikle yaz aylarında işinize yarayacağınızı düşündüğüm renkli nemlendirici light ve dark olarak iki renk tonuna sahip. Uygun tonu bulamazsanız iklisini alıp karıştırabilirsiniz. Bu üründe özellikle youtubeda filan çok bahsedilen ürünlerden bir tanesi.
Very Me Doğal Nemlendirici Jel 8,9 TL
Very Me Doğal Pudra 12,90TL

5) Oriflame 3D ruj 
 Dudaklarınızda 3D efekti veren bir ruj düşünün :) Maximum ışıltı veren rujlara indirimli fiyatıyla sahip olabilirsiniz.
3D Ruj 14,90 TL

6) Oriflame Tender Care Lip Balm 

  Dudak bakımınızı yapacağınız harika bir ürün , fiyatına göre stok yapmanız lazım :)
Dudak Balm 4,90 TL


 7) Purple Plesure Ruj ve Oje
 Bu senenin özellikle kışın moda renklerinden oluşan ruj ve oje setinin renkleri inanılmaz derecede güzel ve çarpıcı. Ben şahsen purple plesure rengini çok beğendim.
Oje Fiyatı 7,90 TL
Ruj Fiyatı 12,90 TL

8)

Very Me Double Trouble İkili Göz Kalemi Very Mer ikili göz kalemi, yumuşak sürümü ve hafif parlak yapısıyla olduça kullanışlı, Mocha Loca ve Night Glow benim favori renklerim.
Kalem Fiyatı 8,90 TL


 9) Oriflame Kaş Kiti


 Oriflame kaş kiti, kaşlarınızı doldurmaya yarayacak, 3 renk tonuna sahip güzel bir ürün.
Kaş Kiti  15,90 TL

Bu ayki katalogdan alabileceğiniz indirimli banko ürünleri aşağıda paylaşıyorum. free glitter text and family website at FamilyLobby.com 

 Ürünlerin Kodlarını e maill atarak ptt kargo kapıda ödelemi şekilde sipariş verebilirsiniz.100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava, altındaki siparişlerinizde kargo fiyatı sabit olup 6 TL dir.
Şipariş vermek için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz en kısa sürede tarafınıza döneceğiz.


  • Oriflame Online Sipariş Formu

  • -
  • Sipariş Etmek İstediğiniz Ürünler Lütfen Önce Ürün Adını Sonra Kodunu En Sonda Adetini Yazınız.
    (100 TL ve Üzeri alışverişlerinizde kargo bedava, diğer alışverişlerinizde sabit kargo 6 TL)
  • Should be Empty:
Kayıt ücreti ödemeden oriflame danışman ekibimize katılmak için lütfen kokosilehersey@gmail.com adresine mail atın .
Etiketler: Oriflame Şubat 2014 Katalığu, oriflame sipariş, oriflame internetten sipariş, oriflame indirimli ürünler, en iyi oriflame ürünleri, oriflame danışmanlık, oriflame ruj fiyatları, oriflame parfüm, oriflame göz kalemi,oriflame indirim kataloğu, oriflame cilt bakım ürünleri, oriflame kullananlar, oriflame kullanıcı yorumları, oriflame mascara, oriflame dudak bakımı, oriflame maske, oriflame kapıda ödeme, oriflame divine parfüm, oriflame amber elixr, oriflame elvine parfüm, oriflame el kremi, oriflame danışman olmak.
Etiketler: oriflame online sipariş formu, oriflame internetten sipariş
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

Copyright © 2009 Kokos ile Moda All rights reserved.
Converted To Blogger Template by Anshul Theme By- WooThemes